آرامش را تجربه کنید

01-png

گروه طراحان سرو

گروه طراحان سرو از سال ۱۳۸۴ تا کنون در زمینه غرفه سازی در داخل و خارج از کشور، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و فروشگاهی، تبلیغات و اطلاع رسانی مشغول می‌باشد. این گروه با بهره‌گیری از نیروهای متخصص، تحصیل کرده و همچنین با به‌ کارگیری بازوی اجرایی در داخل کشور و در اختیار داشتن نمایندگی و تیم اجرایی بومی در کشورهای همسایه از قبیل روسیه، ارمنستان، قطر، عمان، کردستان عراق (اربیل و سلیمانیه)، پاکستان، ترکیه و همچنین اتحادیه اروپا آماده ارائه خدمات می‌باشد.

غرفه سازی خارج از کشور

این مجموعه مفتخر است که خدمات غرفه سازی خارج از ایران را در کشورهای همسایه از قبیل روسیه، ارمنستان، قطر، عمان، کردستان عراق (اربیل و سلیمانیه)، پاکستان، ترکیه و همچنین اتحادیه اروپا ارائه کرده است.

around_the_world22

444

غرفه سازی چوب

در سال‌های اخیر با توجه به رقابت و حضور شرکت های مطرح در اصناف مختلف هر یک از شرکت‌ها توجه خاصی به نوع حضور در نمایشگاه‌ها و تبلیغات برای حضوری درخور شأن مجموعه خود دارند. یکی از راه‌های موثر برای حضوری پر رنگ، ساخت غرفه با طرحی خاص است و همین امر باعث گرایش اکثر شرکت‌های بزرگ به ساخت غرفه‌های چوبی با طرح‌های زیبا گردیده است. تفاوت این نوع غرفه سازی با غرفه سازی های نوع دیگر در این است که در غرفه سازی چوبی با توجه به استفاده از نئوپان و ام دی اف (MDF) و بعضاً آهن می‌توان بدون محدودیت (البته در چارچوب قوانین نمایشگاه) از طرح‌ها و رنگ‌های مختلف استفاده کرد، طوری که طرح گویای زمینه و نوع فعالیت باشد.

غرفه سازی ماکزیما

غرفه سازی با سازه ماکزیما یکی از راه‌های کارآمد، سریع و در عین حال زیبا می‌باشد. ساز و کار این سازه همچون غرفه‌های مدولار است و این نوع غرفه‌ها نیز با استفاده از پایه، قید و پنل ساخته می‌‌شوند. تفاوت غرفه‌های ماکزیما با غرفه‌های مدولار در نوع قید، پنل و همچنین ترکیب رنگ استفاده شده در پنل است. البته نوع سازه‌های ماکزیمای شرکت‌های مختلف با هم متفاوت هستند و هر یک از طرح خاصی استفاده می‌کنند. چنانچه در این سازه از پنل‌های رنگی و پایه با ارتفاع بالای سه متر استفاده شود با کمی سلیقه می‌توان طرح‌های زیبایی را اجرا کرد.

octanormm

33

غرفه سازی اسپیس

اسپیس فریم یک نوع سازه فلزی است و با اتصال قطعه‌های مختلف با ابعاد متفاوت به یکدیگر، ساخت غرفه‌ها را امکان پذیر می‌کند. این غرفه عمدتاً در فضای باز و یا نمایشگاه‌هایی که ماهیت اجناس آن طوری است که نیاز به سازه‌ی مستحکم دارد، استفاده می‌شود. غرفه‌ی اسپیس فریم عمدتاً با چادر یا برزنت مسقف شده و می‌توان دیواره‌های آن را با پوشش چاپ بنر یا فلکس تزئین کرد.

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی این روزها از اهمیت زیادی برخوردار است و همچنین دکوراسیون و چیدمان می‌تواند در روحیه افراد تاثیرگذار باشد. گروه طراحان سرو با طراحی قبل از اجرا شما را به دنیای جدیدتان وارد می‌سازد، محیط کاری زیبا، فروشگاهی لوکس، نمایی خارق العاده و … که به صورت زنده و پویا از طریق برنامه‌های طراحی برای شما نمایش داده می‌شود. شما در جای جای محیط، می‌چرخید و در صورت نیاز به دستور خودتان تغییرات لازم در طرح ایجاد خواهند شد. علاوه بر کارشناسان طراحی و مهندسین معماری داخلی این مجموعه، اکیپ اجرایی ما آماده همکاری و عقد قرار داد جهت اجرا نیز می باشند. گروه طراحان سرو از شروع طراحی تا پایان اجرای پروژه با شما همگام خواهد بود.

111

جدیدترین اخبار

لیست نمایشگاه های خارج از کشور

نمایشگاه اختصاصی ج.ا.ایران در مسقط – عمان- 4-8 بهمن (27-23 ژانویه2017) نمایشگاه اختصاصی ایران در نایروبی-کنیا  بهمن 18-15 ( فوریه 2017 3-6) نمایشگاه اختصاصی ایران در دارالسلام -تانزانیا -اسفند ماه /مارس 2017

نمایشگاه ها و همایش ها ی مصلای تهران تا آخر سال 95

95/10/26 95/10/28 نمایشگاه صندوقهای بازنشستگی پیشران توسعه ملی شبستان تأیید شده مؤسسه فرهنگ آتیه 88517091 3 95/10/06 95/10/11 نمایشگاه مبلمان چهل سرا (صنوبر، اقاقیا، سرو، نارون،و محوطه) تأیید شده شرکت مهر کوثر 88317001 6 95/10/05 95/10/07 نمایشگاه فناوری ایرانی کسب...

نمایشگاه شهرایده آل

هفتمین نمایشگاه شهر ایده آل با هدف ارایه آخرین دستاوردهای حوزه مدیریت شهری با حضور رئیس شورای شهر تهران درمرکز نمایشگاه های بین المللی کیش آغاز به کار کرد.